Pustaki standardowe
i szlifowane:
Wyszukaj na stronie:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo
szeroką gamę materialów ściennych. Specjalizujemy
się w wysokiej jakości ceramice produkowanej w Niemczech
oraz Austrii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową sposród niżej wymienionych producentów:

PUSTAKI STANDARDOWE I SZLIFOWANE:

  • cegielnia OTTO BERGMANN należy do grupy kilkunastu niemieckich fabryk produkujących cegły pod wspólną marką UNIPOR, która jest znana i ceniona w Europie.

    Cegielnia OTTO BERGMANN z ponad stu letią tradycją i z dwoma zakładami w Steinheim oraz w Kalletal, produkuje rocznie cegły, z których można wybudować 6600 domów jednorodzinnych. Wieloletnie doświadczenie, zmotywowany zespół oraz strategiczne zarządzanie firmą, uczyniły z zakładu jeden z najlepszych w tej branży w Niemczech.

    Obecnie w ofercie pojawił się nowy, rewolucyjny produkt UNIPOR CORISO. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi tego produktu.
  • założenie przedsiebiorstwa PICHLER miało miejsce w roku 1780. Od tamtej pory rodzinna firma Pichler wytwarza cegły w niezmienionej jakości.

    W dobie obecnej tradycyjne dziedzictwo przy udziale najnowoczesniejszych, przyjaznych dla środowiska technik produkcyjnych rozwija się nadal. Bliski kontakt z klientem, dobre relacje z pracownikami oraz dostawcami należą tak samo do filozofii firmy jak przyjazna srodowisku i stojaca na wysokim poziomie produkcja.
statystyka

Copyright © 2008 - 2019 Klimastone System

Projekt i wykonanie - Deep Design